foska na samochodProponujemy wszystkim zmotoryzowanym oazowiczom zaopatrzenie się w foski-naklejki na samochód (choć widuje się też foski na gitarach, walizkach, wózkach itp.). Foska o wymiarach 8×8 cm wykonana jest z wysokiej jakości folii odblaskowej firmy 3M. Wykonanie foski z folii odblaskowej daje efekt „świecenia” foski, gdy padnie na nią strumień światła z reflektorów samochodu jadącego z tyłu. Daje to niesamowity efekt w nocy. Foska jest też doskonale widoczna w dzień, o ile nakleimy jasną foskę na ciemny samochód lub odwrotnie – ciemną na jasny.

Posiadamy foski w różnych kolorach (wszystkie odblaskowe!): na razie białe, i niebieskie – przewidujemy jeszcze w najbliższym czasie czerwone. Foska jest od razu przygotowana do naklejenia. Posiada tzw. „folię transportującą”, którą naklejamy razem z foską na samochód. Po delikatnym dociśnięciu, folię transportującą odrywamy, a na karoserii zostaje tylko przyklejona foska. Do foski dołączona jest szczegółowa instrukcja naklejania foski na samochód.

Naklejka nie niszczy karoserii, a jednak jest na tyle mocno przyklejona, że nie schodzi podczas mycia czy korzystania z automatycznej myjni samochodowej.

Tym sposobem chcielibyśmy rozpowszechnić znak oazowy w całym kraju i spowodować, że oazowicze będą rozpoznawalni i będą mogli identyfikować się nawzajem na drodze.

O przydatności takiego znaczka niech świadczy choćby fakt, iż dzięki niemu, jedno z małżeństw jadących spoza miasta na dzień wspólnoty, bez błądzenia trafiło do odpowiedniej parafii, jadąc za samochodem z foską.

Z foską jeździ się bezpieczniej i kulturalniej – ten znak zobowiązuje.

Jak zamówić foski?

Zamówienia można kierować na adres foto@pawelkaniuk.pl w tytule wpisując „Zamawiam foski na samochód” lub dopytać o szczegóły telefonicznie (tel. 502 362 522). Aby zamówić foski należy:
1. napisać ile i jakie (kolor) foski/domowe kościółki zamawiamy
2. wybrać metodę dostawy
3. zrobić przelew (koszt fosek + opłata za wysyłkę)
4. podać dokładny adres do wysyłki
5. przesłac mi taką informację 🙂

Razem z naklejką dostaniemy dokładną instrukcję naklejania. Cena foski (komplet składający się z naklejki, folii transportującej i instrukcji naklejania) to 8 złKoszt wysyłki: list ekonomiczny – 6 zł, priorytetowy – 7 zł, przesyłka kurierska – 16 zł (płatność za pobraniem + 4 zł).

Numer konta do przedpłaty: Paweł Kaniuk,
05 1140 2017 0000 4302 0319 0550

Zmieniłeś samochód? Zaopatrz się w pasującą do nowego auta foskę!

Poniżej szczegółowa Instrukcja naklejania foski na samochód

Komplet naklejki składa się z 3 warstw:
1. podkład dla naklejki
2. naklejka z folii odblaskowej (foska)
3. folia transportująca

instrukcja naklejania foski 1

 

Przed przystąpieniem do klejenia należy zrobić dwie rzeczy:
1. miękką szmatką wyczyścić miejsce na karoserii, gdzie będzie przyklejona foska
2. docisnąć (przez mocne potarcie) folię transportującą do foski, żeby bez problemu potem oderwać folię transportującą wraz foską od podkładu.

Po wybraniu miejsca (najlepiej z tyłu samochodu, by na foskę w nocy padało światło reflektorów samochodów jadących z tyłu) i wyczyszczeniu kawałka karoserii gdzie będzie przyklejona foska, należy oderwać folię transportującą wraz z foską od podkładu.

instrukcja naklejania foski 2

Następnie należy przykleić foskę wraz z folią transportującą do karoserii w miejscu, gdzie ma się docelowo znaleźć. Jeszcze przed oderwaniem folii transportującej należy miękką szmatką docisnąć foskę (jeszcze przez folię) do karoserii samochodu, żeby się dobrze przykleiła.

instrukcja naklejania foski 3

Następnie powoli odrywamy folię transportującą tak, by sama foska została na karoserii samochodu.

instrukcja naklejania foski 4

I gotowe – możemy cieszyć się „ofoskowanym” samochodem i szukać bratnich dusz podczas wakacyjnych podróży.

Poprzedni artykułBierzmowanie w mojej parafii Ojca Pio w Rudniku
Następny artykułBel Paese – wakacyjna odsłona cz.I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj