Przepiękna uroczystość, której przewodniczył biskup Cisło odbyła się dziś w parafii Ojca Pio w Rudniku. Młodzież przygotowana, liturgia wręcz wzorcowa, piękne, choć dłuuuugie słowo biskupa Cisło – to wszystko złożyło się na ten szczególny dzień. Dla mnie jeszcze bardziej szczególny, bo mój syn też przyjmował dziś sakrament dojrzałości chrześcijańskiej – z czego jestem bardzo dumny.
Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia. Zdjęcie grupowe jest do pobrania dla zainteresowanych w pełnej rozdzielczości. Jeśli ktoś chciałby mieć więcej pamiątkowych zdjęć z tego dnia – proszę o kontakt mailowy i zapraszam do galerii z całym materiałem: https://fotografpawelkaniuk.pixieset.com/bierzmowanie/ Numer zdjęcia znajduje się pod jego powiększeniem.

Kliknij aby pobrać zdjęcie w pełnej rozdzielczości…

Zdjęcie grupowe jest do pobrania w pełnej rozdzielczości za darmo. Każde dziecko ma zrobione zdjęcie podczas przyjmowania sakramentu bierzmowania z rąk księdza biskupa. Jest też dużo innych zdjęć, które będzie można zakupić w cenie 15 zł/zdjęcie (plik w pełnej rozdzielczości + odbitka 15×23 cm). Szczegółowe informacje, jak można nabyć wybrane zdjęcia wyślę zainteresowanym drogą mailową – proszę pisać na adres: foto@pawelkaniuk.pl

Link do galerii z całym materiałem: https://fotografpawelkaniuk.pixieset.com/bierzmowanie/ Numer zdjęcia znajduje się pod jego powiększeniem… Miłego oglądania i wspominania.

Poprzedni artykułZabezpieczone: Chrzest Jasia
Następny artykułFOSKA NA SAMOCHÓD dla zmotoryzowanych oazowiczów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj