Spotkaliśmy się w parafii Ojca Pio!

Kto nie był – niech żałuje. Ale jest jeszcze możliwość zamówienia fotoksiążek – w tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny. Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania – dziękujemy wszystkim za przybycie i dzielenie się sobą!

[pp_gallery id=”15367″ style-id=”d31442b6-db1b-49de-90d9-663f49479a87″]

Mamy już fotoksiążki ze zdjęciami z Ziemi Świętej!

Zdjęcia to jedno (obszerna relacja zdjęciowa z pielgrzymki, wraz z udostępnionymi do ściągnięcia wszystkimi zdjęciami – również od innych fotografujących, już za chwilę na stronie), ale ze zdjęć można wyczarować jeszcze wiele wspaniałych pamiątek, dzięki którym wspomnienia ożyją. Taką pamiątką jest fotoksiążka. Można ją oglądać kiedy się chce, bez konieczności włączania komputera lub wyciągania komórki. Oddana w ręce przyjaciół czy znajomych będzie pretekstem do snucia ciekawych opowieści o naszych izraelskich wędrówkach, bez konieczności zanudzania naszych gości, bo to oni zdecydują czy chcą dalej oglądać zdjęcia czy posłuchać naszych opowieści o Ziemi Świętej, i dadzą nam znać zamykając lub odkładając na chwilę książkę. Zdjęcia w takiej formie są też bardziej przyjazne, szczególnie dla ludzi starszych 🙂 – przyzwyczajonych do takiej formy prezentacji zdjęć, a jednocześnie forma książki będzie czymś innym – bardziej nowoczesnym – niż tradycyjny album z przyklejonymi zdjęciami.

Niżej prezentowana Fotoksiążka zawiera zdjęcia tylko mojego autorstwa (zdjęcia pozostałych fotografujących, którzy udostępnili swoje fotografie, będą do ściągięcia ze strony). Fotoksiążka jest formatu A4 w orientacji poziomej – albumowej. Wydrukowana na najwyższej jakości, miękkim ale grubym papierze o gramaturze 200g/m2. Karty książki są szyte i klejone na grzbiecie, dlatego rozkładają się jak tradycyjne książki – dzięki temu książki są bardzo trwałe. Oprawiona jest w twardą, tekturową okładkę z dodatkową gąbką zwiększającą jej grubość oraz pokryta błyszczącym laminatem. Dzięki najnowocześniejszej technologii wydruku – drukowane są na maszynach HP Indigo – Fotoksiążka posiada najwyższą jakość: 7-mio kolorowy wydruk (Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, Light Black) daje nam symulację kolorów Pantone, co ułatwia oddanie rzeczywistych barw na fotoksiążce, naturalnych odcieni skóry, głębokiej czerni, chłodnej szarości, pasteli i świetlistych odcieni, uzyskujemy gładsze i łagodniejsze przejścia, lepszą ciągłość tonalną, zdecydowanie większą rozdzielczość, do 2400 dpi, czystsze aple, bez szumów, precyzyjne odwzorowanie szczegółów i detali.

W założeniach pierwotnych miała mieć standardowe 28 stron, ale tuż po rozpoczęciu prac związanych z wyborem i kompozycją zdjęć wiedziałem, że jest to zdecydowanie za mało, jak na ilość pięknych miejsc, które odwiedziliśmy podczas pielgrzymki. W efekcie wyszło 80 stron! przepięknych wspomnień, pokazujących praktycznie wszystkie odwiedzone przez nas miejsca (ponad 430 zdjęć!) i zawierającyh najważniejsze momenty pielgrzymki wraz z delikatnymi podpisami zwiedzanych przez nas miejsc. W książce zamieszczone są wszystkie wspólne zdjęcia grupowe, więc każdy siebie na kartach książki odnajdzie wielokrotnie. W takiej postaci fotoksiążka może być uniwersalnym albumem dla każdego uczestnika naszej pielgrzymki. Koszt fotoksiążki wynosi 200 zł. Książki były do oglądania (kilka egzemplarzy od razu do nabycia) na spotkaniu wspominkowym naszej grupy…

A teraz fotoksiążki są cały czas dostępne u nas (u Kaniuczków). Ale u nas, można będzie je odebrać już tylko przy najlepszej kawie, serwowanej osobiście przeze mnie! Oczywiście jest możliwość zamówienia kolejnych egzemplarzy – czas produkcji około 4-5 dni roboczych.

Prezentacje i zdjęcia

Zobacz prezentacje, które oglądaliśmy podczas spotkania: Link do prezentacji i zdjęć z poszczególnych dni pielgrzymki (klik)

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości do ściągnięcia wlinkach poniżej – kliknij, żeby zacząć pobieranie (dostępne na serwerze przez 7 dni)

Paweł Kaniuk: D1, D2, D3, D4, D5, D6, D7

Robert Klich: zdjęcia 1, zdjęcia 2

Przemek Wierciński: zdjęcia 1, filmy, zdjęcia 2

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się podzielić swoimi zdjęciami – proszę o kontakt i przesłanie do mnie – wtedy umieszczę linki tu na stronie…

Poniżej kilka zdjęć dla zobrazowania, jak wygląda fotoksiążka…

[pp_gallery id=”15065″ style-id=”b0c813ba-5438-4e11-a5ab-4b7bf745953b”]

Poprzedni artykułPolsko-amerykański ślub Małgosi i Chrisa w Warszawie
Następny artykułPielgrzymka do Ziemi Świętej – 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj