Małgosia i Chris oprócz ceremonii w Stanach Zjednoczonych chcieli świętować ten dzień również ze swoimi przyjaciółmi i rodziną w Polsce. Dlatego zoragnizowali powtórną przysięgę oraz przyjęcie weselne, na które zaprosili gości do Hotelu Endorfina. To niesamowite miejsce, z fenomenalną salą bankietową, która rewelacyjnie wygląda w dzień – profesjonalnie przystrojona przez „Welcome To The Jungle„, ale jeszcze lepiej w nocy – szczególnie gdy jest profesjonalnie oświetlona i przygotowana. A tak właśnie było tego dnia.

Ale zanim wszystko się zaczęło podglądałem mini przygotowania w pokoju hotelowym a potem Młoda Para chciała jeszcze przespacerować się po Łazienkach Królewskich, co zaowocowało mini sesją plenerową. Mimo tłumu turystów bawiliśmy się przednie, stąd zdjęcia są bardzo naturalne i radosne – a o to przecież w sesji plenerowej chodzi.

Potem wróciliśmy do hotelu i po krótkim oczekiwaniu Państwo Młodzi wkroczyli na salę. Uroczysta przysięga, życzenia, kolacja i pierwszy taniec. Potem już tylko przednia zabawa przy akompaniamencie świetnego zespołu, DJ-a i solisty. Do tego jeszcze świetne nagłośnienie i fenomenalne oświetlenie złożyło się na przyjęcie weselne na najwyższym, światowym pziomie.

Poniżej wybrane kadry z przygotowań, minipleneru i przyjęcia Małgosi i Chrisa. Zapraszam do oglądania i komentowania. 
Poprzedni artykułRodzinna sesja zdjęciowa Mai w Ogrodzie Botanicznym
Następny artykułSpotkanie wspominkowe i zdjęcia z pielgrzymki do Ziemi Świętej 2018 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj