Bardzo często spotykam się ze zleceniami, w których sesja zdjęciowa staje się wspaniałym podarunkiem dla bliskiej osoby. Bon upominkowy na sesję zdjęciową może podarować mama swojemu dziecku, babcia wnuczkowi, ale także chłopak dziewczynie czy mąż żonie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak wspaniałym prezentem jest profesjonalna sesja zdjęciowa, po której zdjęcia będą cieszyć przez długie lata i przywoływać najlepsze wspomnienia. Mama przypomni sobie, jak wspaniale wyglądała w ciąży, pokaże swojemu dziecku, jak nosiła je pod sercem. Dzieci będą z radością oglądać jak zmieniały się na przestrzeni lat. Żona przypomni sobie, jaki wspaniały prezent dostała kiedyś od męża.

Często sesja zdjęciowa i najwyższej jakości reportaż stają się znakomitym i oryginalnym prezentem na chrzest lub inną uroczystość rodzinną. Osoby obdarowane w ten sposób są zaskoczone dwukrotnie: pierwszy raz – oryginalnym prezentem, drugi raz – widząc jakość pracy fotografa i jej efekt w postaci zdjęć, albumów, prezentacji…

Taki prezent wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego zamawiający dostają ode mnie niepowtarzalny, ręcznie robiony bon upominkowy, w gustownym pudełeczku, który wręczają obdarowanej osobie.

Kupując bon, najpierw dopełniamy wszystkich formalności: podpisujemy umowę i opłacamy sesję (w przypadku sesji komunijnych, zdjęć podczas chrztu czy sesji ślubnej, bardzo ważna jest data i sprawdzenie, czy dany termin jest jeszcze wolny…). Osoba  obdarowana  musi tylko uzgodnić szczegóły sesji z Fotografem (czyli ze mną) i odebrać po wszystkim gotowy materiał.

Popularność takiej formy prezentu oraz ilość zamawianych w prezencie sesji, spowodowała, że pierwsza ich partia rozeszła się bardzo szybko, zmuszając mnie do szukania nowych dostawców i producentów. Poszukiwania opłaciły się – teraz zamawiam bony u kilku dostawców: m.in. u Pani Kasi z Torunia, która ujęła mnie starannością, lekkością i urokiem zaprojektowanych i zrobionych przez siebie karteczek. Zostały wykonane w 100 % zgodnie z moimi oczekiwaniami i przekazanymi sugestiami, dlatego z przyjemnością polecam Panią Kasię wszystkim, którzy potrzebują tego rodzaju prac. Wiele można obejrzeć ba blogu http://szydelkoikarteczki.blogspot.com a zamówionych parę wzorów prezentuję poniżej.

Ps. Jutro po południu dodam najnowsze, najbardziej aktualne i w tej chwili dostępne od ręki wzory bonów upominkowych – zapraszam do odwiedzenia strony, sprawdzenia wzorów i zachęcam do sprawienia takiego prezentu bliskiej osobie.

 

Poprzedni artykułEkskluzywny reportaż ślubny Ingrid i Wojciecha
Następny artykułSesja ciążowa i wspominki poprzedniej sesji niemowlęcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj