06_DigiWielkimi krokami zbliża się ten dzień i wielu mężczyzn w popłochu zaczyna zastanawiać się, co podarować swojej ukochanej, żeby nie było sztampowo i byle jak… Kwiatek, perfumy, kolacja – są fajne, ale oklepane.

A może podarować sesję zdjęciową? Może córeczce, bo to takie słodkie maleństwo? Może córce, która już zaczyna się malować i stroić a lustro staje się jej największym przyjacielem? Może dziewczynie, by można było potem jej piękny portret powiesić u siebie na ścianie? A może żonie i zaskoczyć ją niezwykłym prezentem…

Możemy umówić się w plenerze, na spacerze, w domu lub wynajętym, klimatycznym pokoju. Możemy spotkać się w studio i tam wykonać profesjonalną sesję zdjęciową. Możemy zamówić makijażystkę i stylistkę, żeby profesjonalnie przygotowały piękną Panią do sesji. Wszystko po to, żeby potem cieszyć się wspaniałymi zdjęciami, które zostaną z nami na lata.

Nie ma co się zastanawiać – tylko dzwonić i umawiać się na odbiór bonu upominkowego, żeby było co wręczyć tego dnia. A potem już tylko ustalenie dnia i godziny i działamy. Na efekty mojej pracy nie trzeba długo czekać – zwykle już po kilku godzinach coś może pojawić się na FB, a pełny materiał trafi do nas już po kilku dniach.

Serdecznie zapraszam!

Poprzedni artykułWarsztaty Adobe Lightroom 5 – tajemnice cyfrowej ciemni
Następny artykułRodzinna sesja urodzinowa Ady

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj