Idzie wiosna – czas na zmiany, a tak na poważnie trzeba iść z duchem czasu i pokazać się również użytkownikom tabletów, iPad-ów i innych urządzeń mobilnych mających kłopot ze stronami we flashu. Stąd nowy silnik bloga i zmiany na stronach, które będą widoczne już za kilka dni.

Zaplanowałem przeorganizowanie moich stron – główną będzie blog i tu będzie się najwięcej działo. Oczywiście zostaną zachowane stare flashowe portfolio ślubne z dużymi zdjęciami i osobna strona poświęcona fotografii ciążowej, rodzinnej i dziecięcej – www.fotograf-dzieci.pl. Będą one regularnie uzupełniane o nowe zdjęcia i wzbogacane informacjami, jednak ciężar odpowiedzialności za kontakt ze światem przeniesiony został tu. Dal „mobilnych” większość zdjęć będzie zamieszczona również w odpowiednich galeriach na blogu: Zdjęcia ślubne: przygotowania, ceremonia, przyjęcie, plener oraz Zdjęcia dzieci: sesje ciążowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne, okolicznościowe.

Dla badaczy przeszłości stary blog www.zapiski.pawelkaniuk.pl pozostanie wciąż aktywny, choć nie będzie już uzupełniany o nowe treści

Nowy blog, to też nowe możliwości oraz większe i ładniejsze zdjęcia – dlatego w pierwszym okresie jego funkcjonowania i wypełniania treściami, będę również wracać do ciekawszych reportaży i sesji z ubiegłych sezonów, żeby piękne zdjęcia mogły zalśnić nowym blaskiem.

Prośba – jeśli zauważycie jakieś braki lub niedociągnięcia – proszę śmiało o zwrócenie uwagi

 

Następny artykułPrezent z okazji nowej strony…

2 KOMENTARZE

  1. no no Pawle ProPhoto wysmienity wybor, tez sie przymierzam w tym roku, no i multiplatformowo co jak dla mnie to jeden z najwiekszych atutow.

  2. Dla mnie to też był jeden z największych atutów – moja żona często używa iPada 😉 ale też coraz więcej moich Klientów przesiada się właśnie na tego typu mobilne urządzenia. Dziś będzie pierwszy wpis ze zdjęciami… Zapraszam po południu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj