Idzie wiosna – czas na zmiany, a tak na poważnie trzeba iść z duchem czasu i pokazać się również użytkownikom tabletów, iPad-ów i innych urządzeń mobilnych mających kłopot ze stronami we flashu. Stąd nowy silnik bloga i zmiany na stronach, które będą widoczne już za kilka dni.

Zaplanowałem przeorganizowanie moich stron – główną będzie blog i tu będzie się najwięcej działo. Oczywiście zostaną zachowane stare flashowe portfolio ślubne z dużymi zdjęciami i osobna strona poświęcona fotografii ciążowej, rodzinnej i dziecięcej – www.fotograf-dzieci.pl. Będą one regularnie uzupełniane o nowe zdjęcia i wzbogacane informacjami, jednak ciężar odpowiedzialności za kontakt ze światem przeniesiony został tu. Dal „mobilnych” większość zdjęć będzie zamieszczona również w odpowiednich galeriach na blogu: Zdjęcia ślubne: przygotowania, ceremonia, przyjęcie, plener oraz Zdjęcia dzieci: sesje ciążowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne, okolicznościowe.

Dla badaczy przeszłości stary blog www.zapiski.pawelkaniuk.pl pozostanie wciąż aktywny, choć nie będzie już uzupełniany o nowe treści

Nowy blog, to też nowe możliwości oraz większe i ładniejsze zdjęcia – dlatego w pierwszym okresie jego funkcjonowania i wypełniania treściami, będę również wracać do ciekawszych reportaży i sesji z ubiegłych sezonów, żeby piękne zdjęcia mogły zalśnić nowym blaskiem.

Prośba – jeśli zauważycie jakieś braki lub niedociągnięcia – proszę śmiało o zwrócenie uwagi

 

2 KOMENTARZE

  1. no no Pawle ProPhoto wysmienity wybor, tez sie przymierzam w tym roku, no i multiplatformowo co jak dla mnie to jeden z najwiekszych atutow.

  2. Dla mnie to też był jeden z największych atutów – moja żona często używa iPada 😉 ale też coraz więcej moich Klientów przesiada się właśnie na tego typu mobilne urządzenia. Dziś będzie pierwszy wpis ze zdjęciami… Zapraszam po południu.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here