Kalendarz 2014Nadszedł czas zamawiania kalendarzy – proponuję specjalną akcję KALENDARZ, w której do każdej sesji rodzinnej i dziecięcej zamówionej i zrealizowanej do końca roku – pierwszy egzemplarz kalendarza (12 stron A3+ z kalendarium imieninowym na każdy miesiąc, plus strona tytułowa) dostaniecie Państwo za połowę ceny, a przy zamówieniu minimum 4 sztuk kalendarza – pierwszy egzemplarz gratis!

Kalendarz ze zdjęciami dzieci i pięknymi rodzinnymi portretami jest wspaniałą ozdobą domu i świetnym prezentem np. dla dziadków. Również dziadkowie mogą zamówić sesję dla dzieci i wnuków w prezencie i zyskać spersonalizowany kalendarz ze swoimi najbliższymi…

Nawet jeśli mamy już piękny album ze swoimi zdjęciami lub wypaśną fotoksiążkę, to może czas, żeby najładniejsze zdjęcia ujrzały światło dzienne i zawisły na ścianie w postaci kalendarza? Zdjęcia ślubne w kalendarzu prezentują się rewelacyjnie a rodzice i teściowie będą mogli cieszyć się widokiem swoich dzieci przez cały rok.

kalendarz na spiraliMikołajki za pasem, więc nie ma na co czekać! Poniżej przykładowy, najbardziej popularny kalendarz formatu A3: 12 stron z kalendarium z imieninami na każdy miesiąc, dodatkowa strona tytułowa, papier satynowany o gramaturze 160 gr, wykończony zamykaną spiralą z zawieszką (jednak największą zaletą takiego kalendarza są piękne i niepowtarzalne zdjęcia, które mogą być wykonane przez profesjonalnego fotografa).

Możliwe jest spersonalizowanie kalendarza poprzez zaznaczenie rodzinnych świąt takich jak: urodziny, imieniny lub inne ważne rocznice oraz wybranie szablonu odpowiadającego konkretnym zdjęciom. Szczegóły dotyczące produkcji kalendarzy oraz ceny wysyłam na maila.

Na samym końcu są pokazane dostępne szablony kalendarzy. W wielu z nich każdy miesiąc ma inną grafikę ale w podobnym stylu. Po wybraniu konkretnego szablonu dostaniecie Państwo projekt do zatwierdzenia, gdzie zobaczycie wszystkie miesiące ze swoimi zdjęciami… Wzory kalendarzy (numer zdjęcia jest numerem wzoru):

Poprzedni artykułJesienna sesja rodzinna w prezencie
Następny artykułWystawa zdjęć i spotkanie z Fotografem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj