Mamy okres Pierwszych Komunii w pełni i może jest ktoś jeszcze, kto zastanawia się, jaki prezent podarować dziecku i rodzinie z okazji I Komunii świętej. Świetnym prezentem może być reportaż z dnia Pierwszej Komunii. Jest on wykonywany z pozycji gościa, ba najczęściej jest już wynajęty fotograf obsługujący uroczystości w kościele. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze jest to wysokiej klasy profesjonalista – wtedy uzupełnienie takich zdjęć w postaci reportażowych ujęć rodziny i dziecka, może stworzyć niezapomnianą historię opowiedzianą fotografiami.

Jeśli daną niedzielę mam już zajętą alternatywą może być reportaż z Białego Tygodnia połączony z plenerem. Jestem wtedy skupiony tylko na jednym dziecku i na jego rodzinie. Można zrobić piękne portrety z kościoła, uwiecznić jeszcze raz, na spokojnie moment przyjmowania komunii. Można też zaaranżować pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi i przyjaciółmi, zarówno z rodziny, jak i spośród przyjaciół dziecka. Takie zdjęcia świetnie uzupełnią album pierwszokomunijny.

Ostatnią opcją i najmniej angażującą, jest sam plener komunijny. Spotykamy się wtedy w pięknych okolicznościach przyrody, żeby zrobić kilka ujęć i portretów dziecka i rodziny.

Kupując prezent w postaci sesji otrzymujemy piękny bon upominkowy, który wręcza się dziecku. Jest w nim opisany zakres pracy fotografa i to co otrzyma po sesji. Rodzice będą musieli tylko skontaktować się z Fotografem w celu omówienia szczegółów lub ustalenia terminu sesji, jeśli jest to plener lub sesja w Białym Tygodniu. Z doświadczenia wiem, że taki prezent sprawdza się znakomicie. Obdarowani są zaskoczeni co najmniej dwukrotnie: raz otrzymując tak oryginalny prezent, a drugi raz odbierając zdjęcia, bo są zaskoczeni ich jakością.

O zdjęciach pierwszokomunijnych można poczytać więcej w poprzednim wpisie >>> http://fotopawelkaniuk.pl/profesjonalny-fotograf-na-pierwsza-komunie-swieta/

Wszystkich chętnych zapraszam do pilnego kontaktu, bo wolnych terminów i mocy przerobowych jest już coraz mniej. Po otrzymaniu zapytania (najlepiej poprzez e-mail) i sprawdzeniu terminu prześlę pełną ofertę wraz z cenami.

Pierwsza Komunia - reportażPierwsza Komunia - plenerPierwsza Komunia - reportażPierwsza Komunia - reportażPierwsza Komunia - plener

Poniżej kilka galerii pierwszokomunijnych

Poprzedni artykułWarsztaty dla mamy i taty – podstawy fotografowania i filmowania lustrzanką
Następny artykułDuże zmiany na mojej stronie dziecięcej www.fotograf-dzieci.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj