056_chrzestWielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy, dlatego przygotowaliśmy specjalną propozycję na tę okazję. Dla każdego, kto do poniedziałku wykupi profesjonalną sesję zdjęciową jako prezent dla mamy, dla przyszłej mamy też, otrzyma (oprócz standardowych odbitek 15×23 cm, płyt, galerii internetowej i prezentacji w jakości FullHD) gratis bon upominkowy, który wręcza się osobie obdarowywanej i powiększenie wybranego zdjęcia do formatu 30×40 cm.

Dlaczego sesja zdjęciowa jest świetnym prezentem chyba już nie trzeba przekonywać – pisaliśmy o tym m.in. tu >>> i można przekonać się o tym oglądając zdjęcia zamieszczone na blogu i stronie dziecięcej. Jest to tez świetne rozwiązanie dla tych, którzy zastanawiali się do ostatniej chwili i wciąż nie podjęli decyzji, co ofiarować Mamie…

Sesja odbędzie się w dowolnym terminie uzgodnionym z obdarowaną Mamą – wystarczy telefon i ustalimy wspólnie dogodny termin i miejsce. Mama zostanie też poinformowana o przebiegu sesji oraz dostanie szereg wskazówek, jak się do niej najlepiej przygotować.

Gwarantuję podwójne miłe zaskoczenie: raz podczas wręczania oryginalnego prezentu i drugie podczas odbierania materiału. Klienci zwykle są zdumieni i pozytywnie zaskoczeni jakością zdjęć i efektami wspólnej pracy podczas sesji zdjęciowej.

Zachęcam do skorzystania z promocyjnej oferty.

podaruj-sesje-w-prezencie

Poprzedni artykułMajowa promocja dla zakochanych
Następny artykułMini albumiki – nowość w ofercie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj