Zapraszam do obejrzenia materiału z sesji noworodkowej kilkunastodniowej Oli. Dziękuję Rodzicom, za zaufanie, ciepłe przyjęcie, pełne zaangażowanie i wzorową postawę podczas zdjęć 🙂 Dzięki temu mamy rewelacyjny materiał i wspaniałą (mam nadzieję) pamiątkę. Sesje domowe i bardzo naturalne zdjęcia, bez wielkiego pozowania i udziwniania, to najlepsze, co w fotografii dziecięcej można zaoferować rodzinie, jako pamiątkę na lata – to moja filozofia fotografii dziecięcej i rodzinnej.

Poniżej moje ulubione ujęcia – nie wszystkie, ponieważ te bardziej intymne rodzice Oli zostawiają tylko dla siebie, ale i tak ukazują niezwykle ciepłą atmosferę podczas sesji i wielką miłość jaka panuje w tym domu. Zachęcam do zaproszenia profesjonalnego fotografa dziecięcego do swojego domu i uwiecznienia niezwykłych, pierwszych chwil ze swoim maleństwem.

Poprzedni artykułRodzinne MINI SESJE zdjęciowe
Następny artykułOstatnie wolne terminy na plenery komunijne w maju

2 KOMENTARZE

  1. mistrzostwo świata ! 🙂 rewelacyjne ujęcia, kolorystyka delikatna, mała modelka przepiękna. Pięknie pokazane uczucia, chwile uwielbienia dzieciątka i miłość, bez tych wszystkich dodatków jakie obecnie królują a przez to przesłaniają obraz dzieciątka, tu tego nie ma i dlatego jest pięknie i naturalnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj