Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zapraszam na wielką wystawę fotografii dziecięcej i rodzinnej mojego autorstwa. Zebrane prace, będzie można oglądać przez 2 tygodnie, od 1-14 czerwca, w łączniku Galerii Handlowej OLIMP (przejście łączące nową i starą część Olimpu) przy ul. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Nie pamiętam czegoś takiego wcześniej, dlatego śmiem twierdzić, że jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Lublinie.

Wszystkich pasjonatów fotografii dziecięcej zapraszam na słodki mini wernisaż w przeddzień otwarcia wystawy, tj.  w piątek 31 maja, na godz. 18.00 do łącznika Galerii OLIMP. Szczęśliwych rodziców – zapraszam wraz z dziećmi 🙂

Na wystawie pokazanych będzie ponad dwadzieścia prac prezentujących fotografię ciążową, niemowlęcą, dziecięcą i rodzinną. Tego typu fotografia zdobywa coraz większą popularność w Polsce, ale niewielu jest fotografów potrafiących pokazać piękno macierzyństwa i ojcostwa, uchwycić emocje drzemiące jeszcze w malutkich modelach i oddać radość i piękno pierwszych dni życia dziecka na świecie.

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się fotografią, a od długiego czasu jestem członkiem Klubu Fotografów Dziecięcych skupiającego najlepszych fotografów dziecięcych z całej Polski i gwarantującego najwyższy poziom prac. Czy moje prace mogą zachwycić? Czy oprócz walorów sentymentalnych i pamiątkowych posiadają jeszcze wymiar artystyczny? Będzie można przekonać się o tym, odwiedzając od najbliższej soboty Galerię Olimp i oglądając prezentowane tam fotografie…

Podczas wystawy będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji związanych z możliwością wykonywania odbitek w zaprzyjaźnionym laboratorium NetFotoLab, które z całą odpowiedzialnością polecam. Specjalny kupon-ulotka umożliwi: wykonanie odbitek najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach, da możliwość zrobienia powiększeń za grosze i podpowie, jakie foto-prezenty możemy zamówić dla naszych pociech.

Wszyscy odwiedzający wystawę będą mogli skorzystać z 10% rabatu na dowolnie wybraną sesję zdjęciową z mojej oferty, o ile w czasie trwania wystawy (do 14 czerwca) umówią się ze mną na podpisanie umowy, a podczas jej podpisywania, będą mieli ze sobą moją ulotkę, którą można dostać jedynie na terenie wystawy.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia wystawy i skorzystania z promocji.

Paweł Kaniuk – profesjonalny fotograf dzieci.

Poprzedni artykułSesja noworodkowa Nadii
Następny artykułPlener komunijny Marty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj