Serdecznie zapraszam do skorzystania z nowej oferty i możliwości zrealizowania jeszcze przed wakacjami wyjątkowej sesji zdjęciowej dla całej rodziny w bardzo atrakcyjnej cenie. W ciągu pół godziny zrealizuję plenerową sesję, w której znajdą się ujęcia CAŁEJ rodziny (dokładnie wszystkich jej członków nawet z psem i kotem, jeśli zaliczają się do niej), zdjęcia portretowe dzieci i wiele innych wyjątkowych ujęć. Z doświadczenia wiem, jak ciężko jest zrobić zdjęcie całej rodzinie, szczególnie, gdy nie ma nikogo do pomocy… Z materiału który powstanie w tym czasie, wybierzecie Państwo minimum 5 najlepszych ujęć, w cenie 20 zł/szt i dostaniecie je w wersji elektronicznej. Oczywiście, jeśli spodoba Wam się więcej – będzie możliwość zamówienia ich większej ilości, a także dodatkowych odbitek, powiększeń, czy zamknięcie materiału w album lub fotoksiążkę – takie szczegóły uzgadniamy już po zrealizowaniu sesji.

Podsumowując:

  • 30 minut fotografowania
  • min. 5 zdjęć w wersji cyfrowej w cenie 20 zł/szt.
  • możliwość rozszerzenia zakresu zlecenia o dodatkowe pliki, odbitki, albumy itp.

Czerwcowa tura MINI sesji odbędzie się 30 czerwca (niedziela) w Ogrodzie Botanicznym od godziny 10.30 (wejście od Willowej) na wyspie za mostkiem.

Zapisy na sesje przyjmuję mailem i telefonicznie. Wtedy też udzielę bliższych informacji jak się przygotować do sesji. Ilość miejsc ograniczona – dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszam.

Ps. Mały bonus… Dla każdego, kto skutecznie zachęci do skorzystania z niedzielnej mini sesji kolejną rodzinę – dodatkowe 2 zdjęcia ze swojej sesji otrzyma GRATIS. Dlatego warto przyjść z przyjaciółmi 🙂

Poprzedni artykułŚlub cywilny okazją do świetnego reportażu ślubnego
Następny artykułPopołudnie z tatą – rodzinna sesja domowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj