Fotoksiążka z ORDK III° w Rzymie – 2018 r.

Fotoksiążka ze zdjęć z rekolekcji w Rzymie

fotoksiążka - fot. Paweł Kaniuk

Zdjęcia to jedno, ale ze zdjęć można wyczarować jeszcze wiele wspaniałych pamiątek, dzięki którym wspomnienia ożyją. Taką pamiątką jest fotoksiążka. Można ją oglądać kiedy się chce, bez konieczności włączania komputera lub wyciągania komórki. Oddana w ręce przyjaciół czy znajomych będzie pretekstem do snucia ciekawych opowieści o naszych rzymskich wakacjach, bez konieczności zanudzania naszych gości, bo to oni zdecydują czy chcą dalej oglądać i słuchać o nas w Rzymie i dadzą nam znać zamykając i odkładając książkę 🙂 Zdjęcia w takiej formie są też bardziej przyjazne, szczególnie ludziom starszym – przyzwyczajonym do takiej formy prezentacji zdjęć, a jednocześnie forma książki będzie czymś innym – bardziej nowoczesnym – niż tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami.

Fotoksiążka jest formatu A4 w poziomie. Wydrukowana na najwyższej jakości, miękkim ale grubym papierze o gramaturze 200g/m2. Karty książki są szyte i klejone na grzbiecie, dlatego rozkładają się jak tradycyjne książki – dzięki temu książki są bardzo trwałe. Oprawiona jest w twardą, tekturową okładkę z dodatkową gąbką zwiększającą jej grubość oraz pokryta błyszczącym laminatem.

W założeniach pierwotnych miała mieć standardowe 28 stron, ale tuż po rozpoczęciu prac związanych z wyborem i kompozycją zdjęć wiedziałem, że jest to zdecydowanie za mało, jak na ilość pięknych miejsc, które odwiedziliśmy podczas rekolekcji. W efekcie wyszło 60 stron przepięknych wspomnień, pokazujących praktycznie wszystkie odwiedzone przez nas miejsca i zawierającyh najważniejsze momenty z rekolekcji. W takiej postaci może być uniwersalnym albumem dla każdego uczestnika rzymskich rekolekcji. Koszt fotoksiążki wynosi 150 zł.

Książki będą do obejrzenia w sobotę na podsumowaniu Oaz w Wąwolnicy – dodatkowy argument, żeby się tam pojawić osobiście 😉 a potem cały czas u nas (u Kaniuczków). Ale u nas, to już tylko przy najlepszej kawie, serwowanej osobiście przeze mnie!

Spersonalizowana fotoksiążka specjalnie dla Ciebie

Jest też opcja spersonalizowania książki pod siebie. Mogę zaprojektować książkę dla każdego, kto wybierze sobie sam zdjęcia, które chciałby mieś w swojej książce. Jak się do tego zabrać: Praktycznie wygląda to tak, że wybrane zdjęcia dostarczane są do mnie (dowolnym sposobem: mailem, WeTransferem, na dysku, na płycie CD/DVD). Z nich projektuję i wysyłam w wersji elektronicznej projekt fotoksiążki do akceptacji. Po poprawkach i zmianach, które sugeruje mi zamawiający, gdy książka jest już ostatecznie zaakceptowana – trafia do produkcji. Czas: Czasowo wygląda to tak, że projekt i poprawki trwają 2-5 dni roboczych, druk 3-4 dni robocze. Po tym czasie otrzymyjemy swoją, spersonalizowaną książkę. Cena: Całościowy koszt wyprodukowania takiej książki to: 150 zł projekt i poprawki + 100 zł druk 28 stron. Każde dodatkowe 4 strony kosztują dodatkowe 6 zł. Projekt jest kosztem jednorazowym, gdy chcemy wydrukować więcej egzemplarzy – płacimy już tylko za druk.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany – proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny…
Więcej o rzeczach, które można wyczarować ze zdjęć na mojej stronie poświęconej fotografii dziecięcej i rodzinnej: www.fotograf-dzieci.pl/blog/produkty/