Oaza Rekolekcyjna Domowego Kościoła III° w Rzymie - 2018 r. | Profesjonalna fotografia ślubna Warszawa, Lublin - Paweł Kaniuk

Oaza Rekolekcyjna Domowego Kościoła III° w Rzymie – 2018 r.

Szczęść Boże!

Bogu dziękuję, że dane mi/nam było uczestniczyć w tych rekolekcjach, w tym miejscu, z tymi ludźmi – z Wami. To był niezwykły czas na dotykanie historii, poznawanie bogactwa Kościoła i zastanawiania się nad własnym życiem.

A że z racji mojej pasji i zawodu, trudno mi się rozstawać z aparatem – efektem tego wyjazdu są też zdjęcia. Poniżej można zobaczyć relacje z poszczególnych dni rekolekcji. Uczestnicy mogą ściągnąć sobie zdjęcia w pełnej rozdzielczości i zrobić z nich odbitki czy własne albumy. Dziękuję też wszystkim, którzy udostępnili zrobione przez siebie zdjęcia – poszczególne paczki też są do ściągnięcia i wykorzystania. To miłe, że zechcieliście się podzielić swoim spojrzeniem „fotograficznym” na czas rekolekcji i swoimi zdjęciami – dziękuję w imieniu swoim i wszystkich, którzy z tych zdjęć skorzystają. Ja już bardzo się cieszę, bo z żadnego wyjazdu nie miałem jeszcze tylu wspaniałych ujęć 🙂

Prezentacja – do ściągnięcia

Przygotowałem też prezentację multimedialną (kliknij żeby ściągnąć), zbierającą i pokazującą w atrakcyjnej formie nasze rekolekcje. Można w niej zobaczyć, w jakości FullHD, prezentowane zdjęcia, z podkładem muzycznym i opisami. Prezentację należy ściągnąć na swój komputer, rozpakować i uruchomić (zrobiona jest jako plik .exe, który odtworzy się po dwukrotnym kliknięciu na niego i uruchomieniu. Niedługo prezentacja zostanie wzbogacona dodatkowo w wersję „rekolekcji w pigułce” – strawną i atrakcyjną dla tych, którzy nie uczestniczyli w naszych rekolekcjach, i dla których relacje z poszczególnych dni są za długie. Ale na nią trzeba jeszcze troszkę poczekać, bo jest to najtrudniejsza część do przygotowania…

W planach jest też przygotowanie fotoksiążki i fotoalbumu, ale to są projekty na „koniec miesiąca”… Zapraszam do śledzenia wpisów na blogu i zaglądania tutaj – będą opisywane wszelkie nowości.

A teraz do rzeczy: poniżej linki do relacji z poszczególnych dni rekolekcji i do ściągnięcia plików ze zdjęciami.

Paczki ze zdjęciami – do ściągnięcia

Paczki zdjęć od: Darek Czemierski (kliknij żeby ściągnąć), Kamilla Misarko (kliknij żeby ściągnąć część 1, kliknij żeby ściągnąć część 2), Robert Mroczka (kliknij żeby ściągnąć część 1, część 2 – nazwiskami), Mirek Pawlak (kliknij żeby ściągnąć), Bożena Świderska (kliknij żeby ściągnąć), Agnieszka i Juliusz Świtalscy  (kliknij żeby ściągnąć), Marek Kukier (kliknij żeby ściągnąć: cz. I, cz. II, cz. III, cz. IV), Paweł Kaniuk (kliknij żeby ściągnąć zdjęcia z poszczególnych dni rekolekcji: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV).

Ps. Pliki na serwerze będą dostępne jeszcze przez kilka dni – potem znikną… Będą dostępne ciągle u mnie.

Jeśli komuś byłoby łatwiej i wygodniej zgrać sobie zdjęcia na swój dysk – zapraszam na kawę i podrzucenie dysku do nas: ul. Dożynkowa 21A/2 Lublin.  Bo nazbierało się tych gigabajtów wspomnień i ściągnięcie tego bez szybkiego łącza może być kłopotliwe 😉

Galerie poszczególnych dni – do oglądania (również jako film na YouTube)

Dzień I – Bazylika św. Janów na Lateranie, Baptysterium św. Jana na Lateranie, Santa Scala (Dzień I jako film)

Dzień II – Bazylika św. Pawła za Murami, Koloseum, Forum Romanum (Dzień II jako film)

Dzień III – Bazylika św. Praksedy, Bazylika Santa Maria Maggiore (Dzień III jako film)

Dzień IV – Bazylika św. Piotra, Eucharystia przy grobie św. Jana Pawła II (Dzień IV jako film)

Dzień V – Bazylika św. Piotra i Eucharystia przy grobie św. Piotra, Muzea Watykańskie (Dzień V jako film)

Dzień VI – Bazylika św. Wawrzyńca, cmentarz Campo Verano (Dzień VI jako film)

Dzień VII – kościółek Quo Vadis Domine, Katakumby św. Kaliksta, Bazylika św. Sebastiana za Murami (Dzień VII jako film)

Dzień VIII – Plac Świętego Piotra i Anioł Pański z Ojcem Świętym, kościół św. Andrzeja na Kwirynale (Dzień VIII jako film)

Dzień IX – Bazylika św. Krzyża Jerozolimskiego i droga krzyżowa, Święte Schody (Dzień IX jako film)

Dzień X – Zakon Braci Kapucynów przy Via Veneto 27, Bazylika św. XII Apostołów (Dzień X jako film)

Dzień XI – Kościół Santa Maria Maddalena Camilliani, Panteon, Bazylika Santa Maria Sopra Minerva, kościół św. Ignacego, Kościół Il Gesu (Dzień XI jako film)

Dzień XII – Bazylika św. Piotra w Okowach, Bazylika św. Klemensa, Villa Tevere – siedziba centralna Opus Dei (Dzień XII jako film)

Dzień XIII – Sanktuarium Divino Amore, nocne wyprawy po Rzymie… (Dzień XIII jako film)

Dzień XIV – kościół Santa Prisca, Bazylika św. Sabiny na Awentynie (Dzień XIV jako film)

Dzień XV – Bazylika Najświętszej Marii Panny na Zatybrzu, godzina świadectw i Agapa (Dzień XV jako film)

A tu filmy z wszystkich dni zebrane w plylistę na YouTube >>> 

Miłego oglądania!